Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Słubice, lubuskie
- 323 900 zł
- 41 m²
- 7 900 zł/m²
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Słubice, lubuskie
zaktualizowane:
2 lutego 2026
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Zaktualizowane: 2 lutego 2026
323 900 zł 41 m² 7 900 zł/m²
2/2
2
2000
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2000Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 323 900 zł (7 900 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 41 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2000
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: bez okna
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 02.02.2026
- numer ogłoszenia: EX399613
Lokalizacja
- Adres: Wojska Polskiego, Słubice, słubicki, lubuskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronne, 2-pokowe mieszkanie w Słubicach przy ul. Wojska Polskiego 55B. Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 41 m2 znajduje się na 2 piętrze.
Mieszkanie składa się z:
- przedpokój, salon z kuchnią, łazienka, sypialnia, garderoba.
Mieszkanie posiada duży balkon oraz nie wymaga wkładu finansowego.
Idealne do dalszego najmu jako mieszkanie inwestycyjne, bądź dla pary lub singla.
Ogrzewanie gazowe, niski czynsz. (...)