Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Słubice, lubuskie
- 675 000 zł
- 59,53 m²
- 11 339 zł/m²
Artur Hapanowicz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Słubice, lubuskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Zaktualizowane: 10 maja 2026
675 000 zł 59,53 m² 11 339 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
3
2025
tak
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 675 000 zł (11 339 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 59,53 m² (56,23 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 710 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: 4 ALTERNATYWY MAREK POSIADAŁA, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: O-18083
Lokalizacja
- Adres: Wojska Polskiego, Słubice, słubicki, lubuskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las, łąka, rzeka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, restauracja, pub, fitness, basen, apteka, dworzec kolejowy, supermarket, bank, park
Opis nieruchomości
Tak pięknie każdy chciałby mieszkać, ale tylko Ty będziesz, bo jeśli szukasz gotowego mieszkania o wysokim standardzie to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie.
Ta oferta tylko u Nas!
ATRAKCYJNA CENA jak na ten STANDARD
LOKALIZACJA:
SŁubice - Osiedle Komes
Oferujemy nowoczesne jasne i przestronne mieszkanie 56 m2 + komórka + balkon
W nowym budownictwie.
W pięknej, cichej i malowniczej okolicy.
Wszystko na wyciągniecie reki. (...)